Prodejna

 Naše kamenná prodejna a servis jízdních kol se nachází v Morkovicích na ulici 17. Listopadu 137 proti zámku a kostelu. Při návštěvě naší prodejny vám rádi poradíme s výběrem vašeho nového kola, nových doplňků, komponentů, případně v našem servise odstraníme závadu na vašem kole.

 

V prodejně máme vystaven průřez naší bohaté nabídky horských, krosových, silničních, dětských a městských kol především značek Focus, Superior, Dema a STR.

 

Kola v prodejně lze prohlédnou, ozkoušet velikosti a v případě příznivého počasí se i na některém z kol projet.

 

Naši nabídku kol se snažíme dělat ve velkém uživatelském i cenovém rozpětí, prodávéme kola pro děti, rekreační cyklisty, babičky až pro cyklisty závodníky.

 

V našem profesionálně vybaveném servise bude vaše kolo svěřeno proškoleným mechanikům s několika letými zkušenostmi v oboru oprav jízdních kol.

 

Opravujeme veškeré typy kol od velmi starých až po kola vybavená nejmodernějšími technologijemi, zakoupené u nás, nebo i v jiných prodejnách.

 

Pokud máte zájem o naše zboží a služby i v jiném čase, než je otevíravi doba naší prodejny, neváhejte nás telefonicky kontaktovat a my se vám pokusíme přizpůsobit.

 

Ať už se k nám přijdete podívat, poradit a nebo nakoupit vždy vás rádi uvidíme.

 

Kola nás hlavně baví a nebereme je pouze jako prostředek k vidělávání peněz, což chceme, aby se odráželo v naší práci a v přístupu k vám!

 

Líbí se vám náš E-shop? Jste spokojeni se zbožím? Dejte nam “lajk” a dozvíte o slevách a novinkách jako první!